Cihangir ücretli Japon bayan Thiki

Cihangir ücretli Japon bayan Thiki
Tatil için ülkenize sık sık gelip, yakışıklı Türk erkekleri ile sıcacık zamanlar geçirmek sonucunda karar verdim ve ülkenize Japonya’dan gelerek yerleştim. İstanbul şehrinde yaşamaya başladım, sizlerle vakit geçirmek ve mutlu ederek çok mutlu olan bir bayan olduğumdan, her zaman hayallerinizin gerçek olabilmesi adına sadece aramalısınız. Cihangir ucuz escort bayan olarak, huzur isterseniz ya da zevkli bir zamanı çok profesyonelce yaşamayı hayal ederseniz sizlerde tercihinizi sadece benden yana kullanmalısınız. Bilin ki ben bu işi parası iyi olduğundan asla yapmıyor ve zevki tatmak istediğim için yaptığım konusunda da sizleri bilgilendirmek isterim. Sizler iletişim sorunu olacağından, yabancı bir bayanla görüşmelere sıcak bakmıyorsanız, ben sizin dilinizi çok iyi hem anlıyor hem de konuşabiliyorum.

Ben Kimim: Yüklediğim resimlerimin gerçek olduğunu belirtmek istiyorum. Sizleri asla yanıltmaması için photoshop kullanılarak düzeltilmiş olan hiçbir resmi eklemeyip sadece cep telefonu kamerası ile çekilen amatör olan resimlerimi paylaştım. Ben 32 yaşındayım ama yaşımı hiç göstermediğim için daha genç duruyorum. 166 boyundayım ve 61 kilo gram ağırlığında, çok eğlenerek sizlere zamanlar tattıracak bir bayanım. Kendime çok güveniyorum.

İstanbul’un Kartal ilçesinde yer alan evime gelirseniz, çok mutlu olacağınız zamanları sizlere yaşattıracağım. Kondom kullanarak her türlü ilişkilere kalarak size zevki tattırmak istediğimden bu ilanımı yazıyorum. Arayın ve beraber olmak için randevuyu alınız. Anal için ekstra alıyorum. Sevgilerimle kalın.